Ostutingimused

1. Üldine

1.1. Tingimused kehtivad müügikeskkonnas (E-pood) haldaja M.I. Massaažikool OÜ (edaspidi Kaupmees), Kadaka tee 4, Tallinn, Eesti, registrikood 10654381  ja ostu sooritanud isiku (Klient) vahel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

1.3. Kaupmees võib muuta E-poe üldtingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muutustest teavitatakse E-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

2. Hinnad

2.1. Esitatud hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.
2.2. Toodete hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisi käsitlemistasu. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamise tasu arvutatakse ostukorvis.
 

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Toode lisatakse ostukorvi peale toote valimist tootelehel nupu „Lisa ostukorvi“ vajutamist.
3.2. Ostukorvis on võimalik koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada.
3.3. Tellimuse vormistamiseks tuleb ostukorvis vajutada nuppu „Esita tellimus“
3.4. Peale tellimuse esitamist edastame ostjale arve meili teel järgneva tööpäeva jooksul. Tellimus loetakse kinnitatuks, kui arve on tasutud. Seejärel kaup tarnitakse .

4. Toodete tarnimine
4.1. Tooted tarnitakse kliendile Omniva poolt pakutava kullerteenuse ja Omniva/SmartPost pakiautomaadi vahendusel.
Orienteeruvad tarneajad:

Eesti: 1-4 tööpäeva
Euroopa: kuni 6 tööpäeva
Muu maailm: kuni 2 nädalat

Tellimused töödeldakse ning postitatakse reeglina samal või järgmisel tööpäeval.
Tellimuse kohalejõudmine sõltub postiteenistustest.

5. Kaupmehe poolne tellimuse tühistamine

5.1. Kliendi tellitud kauba puudumisel tühistab Kaupmees tellimuse. Tellimust võib tühistada nii osaliselt, kui täielikult. Tühistatud tellimusest informeeritakse koheselt klienti. Osalise tühistamise korral võib Kaupmees küsida Kliendi soove ülejäänud tellimusega ümber käimiseks – kas lähetada või samuti tühistada.
5.2. Tellimuse tühistamisel tagastatakse kliendile tasutud summa niipea, kui võimalik, ent mitte hiljem, kui 60 päeva jooksul.

6. Muud tingimused

7.1. E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Me ei avalda meile teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.
7.2. Kliendi ja Kaupmehe vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kaupmees vastab Kliendi kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse.

Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest.